Reference

Reference

MŠ Nad Kazankou, Praha 7- Troja

Ředitelka Vladimíra Barešová - "Pokud hledáte někoho, kdo by vám poradil a pomohl s návrhem i samotnou realizací, ať již interiéru nebo zahrady, určitě vám doporučuji firmu lif4arch. Za tímto názvem se skrývají dvě nadšené osoby, se kterými mám možnost spolupracovat. Ani na chvíli jsem nezaváhala, že jsme v naší školce vsadili na správnou kartu.
Po prvním emailu, který jsem odeslala na základě článku v časopise Poradce ředitelky, jsem se setkala s Ivou Svatošovou a Klárou Světlíkovou. Na začátku byl rozhovor o našich představách, prohlídka prostorů a nyní máme připravený projekt zahrady. Společně začínáme připravovat návrh na úpravy interiéru budovy.
Iva i Klára vycházejí z reality MŠ a jejich možností, především finančních, své návrhy konzultují s kolektivem školy. Nejedná se o uměle vytvořený projekt, který není možné realizovat. Osobně si cením lidského přístupu a nadšení v jejich práci, kdy na konci jsou vždy rozzářené oči, radost a smích našich dětí." 

Mateřská škola Sluníčka (www.slunicka.com)

Majitelka Soňa Keppertová: „Letní školičku mohu jen doporučit. Máme za sebou v naší školce výrobu stromu, ptáčků, krmítek, sedátek na zahradu a dětem se moc dílničky líbily.“

Pro Soňu jsme zpracovávaly návrh dovybavení školičky a kompletního zařízení zahrady. Postupně se nápady zapracovávají a z toho máme velikou radost. Dále jsme dělali společné dílny dětí s rodiči, kde se prakticky věnovali výrobě sedátek na zahradu a také interiérovým prvkům jako dekoraci multifunkčního stromu. Nyní připravujeme letní kurz architektury, na který se všichni moc těšíme."

2014 - Mateřská škola a jesle Minísek (www.jesleaskolka.cz)

Majitelka Zuzana Borovková - zpracování dokumentace pro ohlášení stavby a základní ideová studie

Spolupracujeme s

Grafika: Jana Kubicová

Grafické práce: Tomáš Kučera

Webové stránky: Jakub Mičovský www.mediabest.cz

Dotace: Grant Help, s.r.o. - spolupráce v oblasti získávání dotací pro výstavbu mateřských a základních škol

Média

Nakladatelství FORUM, s.r.o. - Poradce ředitelky mateřské školy
Pravidelně publikujeme články o dětech a architektuře

Fotogalerie